Szafki wieloskrytkowe

Zapytaj o produkt

Wielofunkcyjne szafki wieloskrytkowe to doskonały sposób na to, by zabezpieczyć mienie przed dostępem niepowołanych osób trzecich. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach socjalnych oraz przestrzeniach publicznych, gdzie konieczne jest tymczasowe przechowywanie cennych przedmiotów osobistych. Producent mebli metalowych Melmet oferuje szafy skrytkowe, które mogą służyć jako wyposażenie:

  • szkół (bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami PZH oraz IAF),
  • zakładów pracy,
  • klubów fitness,
  • basenów,
  • stołówek,
  • lotnisk.

Nasze produkty z powodzeniem spełnią również funkcję schowka depozytowego, pocztowego lub też samodzielnej szafki stojącej lub wiszącej.

Szafy wieloskrytkowe Melmet – certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

W asortymencie szaf wieloskrytkowych Melmet znajdują się modele o zróżnicowanej liczbie segmentów (1-4) oraz skrytek (8-44). Bogactwo wariantów umożliwia klientom lepsze dopasowanie produktu do ich zapotrzebowania oraz możliwości lokalowych. Nasze produkty zostały wykonane z trwałej, wysokiej jakości blachy o gładkiej i jednolitej powierzchni, którą niezmiernie łatwo utrzymać w czystości. Bezpieczeństwo przechowywanych w szafkach wieloskrytkowych przedmiotów zapewniają zamki cylindryczne Euro-Locks w systemie klucza master. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa wygodę właściciela szafy, który w razie potrzeby może otworzyć dowolną liczbę drzwiczek. Eliminuje również problemy związane z niedostateczną liczbą kluczy w obiegu, jak również pozwala na otwarcie zamka w sytuacji nagłego zagrożenia.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość