Szafy na laptopy - cyfrowa szkoła

Zapytaj o produkt

Obok mebli strażackich czy modeli przeznaczonych do przechowywania sprzętu sportowego w naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór solidnie wykonanych szaf na laptopy. Są to wyroby o stabilnych konstrukcjach wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości blachy europejskich dostawców, które dzięki gładkiej, jednolitej powierzchni nie tylko estetycznie się prezentują, ale są także wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości.

Każda dostępna w naszej ofercie szafa na laptopy została wyposażona w zamek cylindryczny EURO-LOCKS oraz w praktyczne skrytki, umożliwiające bezpieczne przechowywanie notebooków, netbooków i tym podobnych urządzeń. Tego typu meble znajdują zastosowanie nie tylko w szkołach, przedszkolach czy na uczelniach, ale również w biurach, pokojach pracowniczych, recepcjach itp. Szafki posiadają wysokiej klasy akcesoria elektryczne renomowanych producentów (przewody zasilające, gniazdka do ładowania komputerów). Ponadto atutem oferowanych przez nas sprzętów są precyzyjnie rozmieszczone otwory wentylacyjne umożliwiające swobodny przepływ powietrza z wnętrza szafki na zewnątrz.

Wszystkie dostępne w tej kategorii szafy na laptopy są pojemne, trwałe, wytrzymałe, a co więcej, spełniają standardy certyfikatu PZH oraz IAF. Są także zgodne z Polskimi Normami PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06009:2001, PN-F-06010-05:1990. Wyposażenie w liczne przegrody z oddzielnymi zamykanymi drzwiczkami gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywania i ładowania sprzętów.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość