Wózki warsztatowe

Zapytaj o produkt

Zakup wózka warsztatowego to inwestycja, dzięki której możliwe jest znaczące zwiększenie komfortu oraz wydajności pracy. Polski producent mebli metalowych Melmet oferuje solidne i funkcjonalne wyposażenie warsztatu, które będzie służyło przez lata. Nasze produkty pozwolą ograniczyć konieczność wielokrotnego przewozu narzędzi oraz przyczynią się do utrzymania porządku na stanowiskach pracy.

Wózki warsztatowe Melmet – inwestycja na lata

Aby dostosować ofertę do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, oferujemy wózki warsztatowe w zróżnicowanych wariantach budowy – od dwudrzwiowej szafki aż po model z siedmioma szufladami. Nasze produkty wykonano z trwałej blachy od najlepszych europejskich dostawców. Blaty wytworzono z laminowanej płyty wiórowej, świetnie przystosowanej do warsztatowych warunków – odpornych na wysokie temperatury, uderzenia oraz ścieranie. Komfort transportu zapewniają wygodne uchwyty oraz skrętne, blokowane kółka, a jego bezpieczeństwo – szafki zamykane na klucz.

Warsztatowy wózek platformowy

W naszym sklepie można również otrzymać wózek platformowy z nadstawką, o nośności maksymalnej sięgającej aż 200 kg. Wszystkie jego powierzchnie zostały pokryte wykładziną z gumy ryflowanej, która zwiększa ich przyczepność, uniemożliwiając niekontrolowane przemieszczanie się przewożonego ładunku. Posiadają również właściwości amortyzujące, zabezpieczające przed jego uszkodzeniem podczas transportu na nierównym podłożu. Wszystkie wyroby posiadają stosowne certyfikaty i atesty potwierdzające bezpieczeństwo ich stosowania.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość