Jakość to podstawa!

 

„Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca klientów.” William Deming

 

Misją firmy MELMET jako przedsiębiorstwa wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom klientów, jest znajomość ich potrzeb, tak aby móc je zaspokajać poprzez oferowane wyroby na jak najwyższym poziomie.

POWYŻSZĄ POLITYKĘ JAKOŚCI REALIZUJEMY POPRZEZ:

  • Kontynuacje produkcji i zwiększenie sprzedaży towarów i usług,
  • Rozszerzenie asortymentu wyrobów o nowe typy i rodzaje,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Dostosowanie wyrobów do ich potrzeb przy poszanowaniu naturalnego środowiska,
  • Zdobywanie nowych rynków i intensyfikacja działań marketingowych.

Potwierdzeniem tego, że jesteśmy w stanie spełnić ustalone wymagania klientów jest utrzymywanie i doskonalenie jakość wyrobów i usług na poziomie gwarantującym konkurencyjność względem innych Firm. Jesteśmy w pełni świadomi, że podstawowym warunkiem na powodzenie powyższych strategii jest trwała efektywność ekonomiczna, ponieważ tylko ona umożliwia nam realizację celów jakościowych. Profesjonalizm w naszej firmie jest priorytetem, prowadzone są systematyczne działania związane z badaniem poziomu zadowolenia Klienta. Celem jest osiągnięcie w relacjach z klientami poziomu satysfakcji zapewniającej realizację i doskonalenie działań na rzecz wypełniania celu głównego przyjętego w Polityce Jakości, jaką jest możliwość wpływania na poprawę oraz utrzymanie dobrego wizerunku przedsiębiorstwa.

Firma Melmet wraz z całym personelem zobowiązuje się do przestrzegania niniejszej polityki jakości i osobistego zaangażowania się w jej realizację.

Właściciel firmy

Zbigniew Jan Grabarski