Szafy strażackie

Zapytaj o produkt

MELMET to sprzedawca najwyższej jakości szafek dla strażaków. Meble znajdujące się w tej kategorii zostały wyposażone w praktyczne półki, skrytki zamykane zamkiem cylindrycznym, a także uchwyty, na których można zawiesić hełm strażacki. Wszystkie produkty posiadają ponadto w podłodze specjalne otwory odprowadzające wodę. Perforacje zapewniają również odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz – tak, aby ubrania szybko schły i nie zbierała się wilgoć. W ofercie znajdują się także regały na ubrania strażackie, umożliwiające zachowanie jakże pożądanego w remizie porządku.

Szafki strażackie - do czego służą?

W meblach ubraniowych dla strażaków nie chodzi tylko o stworzenie przestrzeni do przechowywania. Szafy te muszą przetrwać lata eksploatacji w trudnych warunkach. Strażacy przechowują w nich mundury i pozostały sprzęt służący do gaszenia pożarów oraz przeprowadzania akcji ratowniczych. Ważna jest zatem funkcjonalność tego typu mebli. Każdy najdrobniejszy detal szafek strażackich zaprojektowany został z myślą o użyteczności i solidności konstrukcji. Wzmocnione drążki utrzymają nawet dość ciężkie ubrania bojowe lub kombinezony specjalne. Wykonanie z blachy grubości 0,7 mm zapewnia wysoką trwałość. Bezpieczne przechowywanie ubrań umożliwia cylindryczny zamek Euro-Locks z dwoma kluczami w komplecie. Ponadto przełożony dysponuje kluczem administracyjnym (tzw. Master).

Do najtrudniejszych zadań przewidzieliśmy szafy wykonane z blachy stalowej o grubości 1 mm, gdzie wieniec dolny powstał z blachy 1,5 mm, na górnym zaś zamontowany jest uchwyt na hełm. Tego typu produkty dedykowane są dla remiz strażackich, ale i wszędzie tam, gdzie wymagane są trwałe i funkcjonalne meble dla załogi.

Szafy strażackie – oferta MELMET

Dużym plusem oferowanych przez MELMET szaf strażackich jest ich różnorodność. Dostępne meble wyposażone zostały w 1, 2, 3, a nawet 4 segmenty. Pozwala to całkowicie zagospodarować dostępną przestrzeń. Zaletą szaf strażackich jest ich bardzo dobra wentylacja, a także wzmocnione elementy (np. drążki, wieszaki). Otwory w podłodze zapewniają odpływ wody. Dzięki temu mundury bojowe, jak i inne akcesoria szybko nadają się do ponownego użytku.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość