Regały skręcane metalowe

Zapytaj o produkt

Stworzenie wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni do przechowywania jest wyzwaniem nie tylko dla osób zajmujących się zarządzaniem produkcją, czy przestrzenią magazynową, ale też dla użytkowników prywatnych lokali mieszkalnych, którzy poszukują trwałych, prostych w montażu i praktycznych rozwiązań do garaży, piwnic i komórek lokatorskich. Stosując wysokogatunkowe blachy pochodzące od sprawdzonych, europejskich dostawców, mamy pewność, że nasze produkty spełnią wszelkie standardy wytrzymałościowe, a gładka, jednolita powierzchnia malowana proszkowo to jednocześnie ochrona i walory estetyczne.

Melmet oferuje proste regały metalowe skręcane, które mogą stanowić osobny segment lub być połączone w zestawy dając tym samym dużo więcej przestrzeni do przechowywania. Kupując regał skręcany, w zestawie otrzymujesz wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Są to: nogi, półki, trójkąty wzmacniające, stopki z tworzywa sztucznego, śruby, podkładki oraz nakrętki.

Regały metalowe skręcane – zastosowanie

Klienci doceniają walory użytkowe metalowych regałów skręcanych i chętnie wybierają je, jako wyposażenie do:

  • warsztatów,
  • magazynów,
  • garaży,
  • komórek lokatorskich,
  • i wielu innych miejsc, wymagających uporządkowanej przestrzeni do przechowywania.

Otwarte regały skręcane umożliwiają przechowywanie przedmiotów niewymagających składowania w warunkach specjalnych (np. ograniczony dostęp). Daje to bardzo szerokie pole do zastosowania praktycznie w każdej branży.

Regały magazynowe metalowe – zalety

Regały metalowe skręcane, są tak ochoczo wybierane zarówno przez przedsiębiorców, jak i właścicieli prywatnych lokali mieszkalnych dlatego, że posiadają szereg istotnych zalet, które wyróżniają je na tle konkurencji.

Atutami regałów skręcanych od Melmet są:

  • łatwość montażu;
  • nogi zakończone zwiększającą stabilność i przyczepność stopką z tworzywa sztucznego;
  • duża nośność półek i maksymalne obciążenie regału;
  • łatwość utrzymania czystości;
  • zestawy zawierające wszystkie niezbędne do montażu elementy.

Regały skręcane – cena

Kwoty zaczynają się od nieco ponad 300 zł. Mowa tu o niskim regale z trzema przestawnymi półkami o nośności 75 kg każda. Jego wysokość to 985 mm. Zakres cenowy nie jest zbyt szeroki, najdroższe bowiem produkty kosztują od 500 do około 600 zł. Jest tak w przypadku regału o wymiarach 1950 × 1000 × 500 mm (wys./szer./gł.). Ma on aż 5 półek i maksymalne obciążenie wynoszące 300 kg.

Regały magazynowe skręcane – oferta Melmet

Regały metalowe skręcane, które można znaleźć w asortymencie Melmet to stabilne, solidnie wykonane konstrukcje wykonane ze stali o grubości 1 mm (nogi) i 0,7 mm (półki). Łatwy dostęp do powierzchni przechowywania zapewnia ponadprzeciętną funkcjonalność, a szeroka gama kolorów z palety RAL (na zamówienie) umożliwia daleko idącą personalizację zestawu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru regałów skręcanych wykonanych zgodnie z dyrektywami CE i mających certyfikat zgodności z polskimi normami.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość