Regały metalowe

Zapytaj o produkt

Oferowane przez firmę Melmet metalowe regały to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy trzeba przechować ładunek o dużym ciężarze. Półki mebli tego typu charakteryzują się znacznie większą nośnością niż płyty wykonane z drewnianych materiałów. Są również bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, zawilgocenie oraz wysokie temperatury. Choć powszechnie kojarzone z warsztatami zakładami przemysłowymi, doskonale sprawdzą się również w biurach oraz pokojach nauczycielskich.

Regały metalowe Melmet – funkcjonalność w każdym pomieszczeniu

W naszej ofercie metalowych regałów można znaleźć produkty o wszechstronnym zastosowaniu, przeznaczonych do użytkowania w:

  • magazynach,
  • warsztatach,
  • szkołach,
  • garażach,
  • archiwach i biurach.

Modele dedykowane do użytkowania przemysłowego posiadają całkowitą nośność sięgającą aż 1000 kg (250 kg na półkę). Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trójkątów wzmacniających oraz profili dolnych omega. Niezależnie od zastosowania, regały metalowe Melmet wykonano z blachy, a ich stabilność zwiększono za pomocą stopek z tworzywa sztucznego. Rozstaw półek można swobodnie dostosowywać do rozmiarów przechowywanych materiałów – zazwyczaj mogą one być regulowane co 35-40 mm.

Czy metalowe regały Melmet są w pełni bezpieczne?

Przedsiębiorstwo Melmet jest certyfikowanym producentem mebli użytkowych. Nasze wyroby są zgodne z krajowymi i międzynarodowymi normami jakości. Spełniają również standardy PZH oraz IAF, które oficjalnie potwierdzają możliwość ich wykorzystywania w szkołach i przedszkolach.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość