Zestawy szatniowe

Zapytaj o produkt

Szafki szatniowe znajdujące się w naszym asortymencie to meble, które zostały zaprojektowane z myślą o szkołach, przedszkolach, siłowniach, basenach, a także klubach fitness. Prezentowane szafki do szatni cechuje wysoka trwałość i funkcjonalność, a dzięki praktycznym drążkom i wieszakom, każdy z mebli umożliwia bezpieczne oraz wygodne przechowywanie odzieży oraz obuwia. Wszystkie szafki do szatni wykonano z solidnej blachy stalowej i wyposażono w drzwi wzmocnione stalowymi profilami.

Szafki ubraniowe

Nasze szafki to idealne sprzęty do wyposażenia szatni, które sprawdzą się zarówno w przypadku dorosłych, jak i młodzieży. Wszystkie szafki szatniowe proponujemy w różnej wysokości i szerokości, a także ze zróżnicowaną liczbą komór wewnętrznych. Meble te z całą pewnością doskonale spełnią swoją funkcję jako wyposażenie szatni, a dzięki nowoczesnemu wzornictwu dodatkowo wpasują się w stylistykę każdego wnętrza.

Komfortowe i funkcjonalne szafki do szatni fitness to propozycja firmy MELMET, dedykowana wszystkim miłośnikom aktywnego stylu życia. W trosce o zapewnienie maksymalnej wygody oraz umożliwienie właściwego przygotowania się do treningu, oferujemy bogaty wybór szafek do szatni, idealnych do siłowni, klubu fitness i innych miejsc przeznaczonych do pracy nad formą.

Wszystkie oferowane przez nas zestawy szatniowe charakteryzują się podwyższoną użytkowością, dzięki czemu istnieje możliwość wygodnego i bezpiecznego przechowywania nie tylko ubrań, ale także przedmiotów osobistych i rzeczy wartościowych. Prezentowane przez nas wyposażenie szatni z pewnością pozwoli pomieścić cały ekwipunek, jednocześnie gwarantując maksymalną wygodę.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość