Szafki warsztatowe

Zapytaj o produkt

Praca z narzędziami wymaga przemyślanego systemu przechowywana, który umożliwi nie tylko zachowanie porządku i bezpieczne wykonywanie poszczególnych czynności, ale też sprawi, że sama praca, za sprawą łatwej dostępności wszystkich potrzebnych przedmiotów, będzie przebiegała znacznie szybciej. W asortymencie sklepu MELMET znaleźć można szafki na klucze warsztatowe, w których zamontowano niezawodne zamki Euro-Locks z systemem Master Key. Dzięki temu dostęp do znajdujących się w szafie przedmiotów będzie w pełni kontrolowany. Szafy warsztatowe z szufladami umożliwiają przechowywanie niewielkich narzędzi oraz innych przydatnych drobiazgów. Wszystkie produkty mają wzmocnione profile w drzwiach, które w przypadku rozwiązania skrzydłowego, osadzone są na niewidocznych zawiasach.

Szafy warsztatowe - zastosowanie

Szafa warsztatowa z pojemnikami, jak i pozostałe meble z tej kategorii mają bardzo wiele zastosowań. Te funkcjonalne szafki warsztatowe, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzą się doskonale jako wyposażenie warsztatu samochodowego, czy narzędziowego. Liczne narzędzia i urządzenia powinny mieć swoje stałe miejsce, dzięki czemu łatwiej je znaleźć, a sama praca na stanowisku jest znacznie bezpieczniejsza. Prócz warsztatów, szafki takie sprawdzą się również przy aranżacji przestrzeni magazynowej lub w każdym innym miejscu, które wymaga uporządkowania. Wymienić tu można choćby przydomowe garaże, laboratoria badawczo-rozwojowe, czy klasopracownie techniczne. Szafki warsztatowe wykonane z wysokiej jakości blachy od sprawdzonych europejskich dostawców dają pewność co do wytrzymałości konstrukcji, a zamki Euro-Locks utrudniają dostęp do przechowywanych przedmiotów osobom do tego nieupoważnionym.

Szafki do warsztatu – rodzaje

Chcąc dostarczyć klientom produkty najwyższej jakości, które nie tylko będą konkurencyjne pod względem użytkowym, ale też zachowają swoje doskonałe cechy (np. trwała powłoka proszkowa, wzmocnienia w drzwiach, wytrzymałe kółka, blaty znoszące wysokie obciążenia) przez długie lata, oferujemy solidne i estetycznie wykonane szafy do warsztatu występujące w kilku wariantach. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo elastyczna i łatwo dostosowuje się do indywidualnych wymagań i preferencji klienta.

Szafki metalowe warsztatowe wolnostojące

To trwałe konstrukcje o zróżnicowanych gabarytach. Cechą wielu z nich jest wytrzymały blat roboczy, który z powodzeniem może zastąpić biurko lub stół warsztatowy. Szafy warsztatowe wolnostojące występują w wielu wariantach. Przestrzeń do przechowywania podzielona została na zamykane zamkiem szuflady lub szafki z drzwiami skrzydłowymi. Optymalną opcją będzie szafka warsztatowa z wyposażeniem, w której połączono oba powyższe rozwiązania. Meble te oparte są na solidnych nogach, pozostawiając pod szafką tyle wolnej przestrzeni, by można było bez przeszkód przy niej stać i wygodnie wykonywać pracę nawet przed dłuższy czas.

Szafy metalowe warsztatowe przejezdne

Wózki narzędziowe do bardzo przydatne rozwiązanie, które sprawdza się do przechowywania narzędzi przeznaczonych do wykonania konkretnej czynności bądź zaliczających się do jednej kategorii. Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania takiej czynności, bardzo łatwo można przemieścić szafkę w dowolne miejsce. Dzięki temu mamy do dyspozycji wszystko, czego będziemy potrzebować. Wytrzymałe kółka z hamulcem blokującym są w stanie znieść naprawdę wiele. Maksymalny ciężar takiej konstrukcji to nawet 200 kg.

Szafki warsztatowe wiszące

Alternatywą dla standardowych mebli warsztatowych są niewielkie szafki, które można umieścić pod stołem, czy biurkiem. Są praktyczne i sprawdzą się w każdych warunkach. Ich największą zaletą jest jednak to, że oferują możliwość zawieszenia. Decydując się na to, zapewniasz sobie więcej przestrzeni do przechowywania na tej samej powierzchni użytkowej pomieszczenia.

Szafki warsztatowe – cena

Najtańszym produktem w tej kategorii jest podręczna szafka metalowa typu “A” z możliwością podwieszenia i opcją wykończenia w wielu kolorach. Posiada wmontowaną półkę i skrzydłowe drzwi zabezpieczone zamkiem na klucz. Jej koszt to około 630 zł brutto. W MELMET znaleźć można również bardziej złożone konstrukcje, takie jak choćby wolnostojąca szafka warsztatowa z szufladami oraz drzwiami. Blat roboczy wykonany został z wiórowej płyty laminowanej i jest w stanie znieść obciążenie rzędu 100 kg. Siedem szuflad i część zamykana na drzwi z zamkiem pozwalają łatwo usystematyzować przechowywanie narzędzi. Takie szafy warsztatowe kosztują nieco ponad 2000 zł brutto.

Szafka warsztatowa z kluczami – oferta MELMET

Szafki do warsztatu znajdujące się w asortymencie MELMET to starannie przemyślane rozwiązania, których parametry, takie jak wymiary, ilość szuflad, półek czy drzwi zostały dobrane w taki sposób, by zapewnić jak najszerszy zakres zastosowań. Szafki metalowe warsztatowe od MELMET malowane są proszkowo na jeden z bazowych kolorów. Za niewielką dopłatą możliwe jest wykończenie produktu zgodnie z życzeniem klienta. Więcej informacji znajdziesz w zakładce “Paleta kolorów”.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość