Wózki narzędziowe warsztatowe

Zapytaj o produkt

Miejsca, gdzie wykorzystuje się wiele ciężkich narzędzi, powinny być przystosowane tak, by zapewniać pracownikowi maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. W ten sposób można podnieść efektywność, a więc i ograniczyć koszty. Wózek warsztatowy z szufladami, dzięki dużej pojemności i udźwigowi całkowitemu sięgającemu aż 200 kg umożliwia komfortowy transport narzędzi. Wyposażenie większości modeli w zamek zapobiega wypadaniu elementów w trakcie ich przewozu, a pokrycie blach wysokiej jakości lakierem proszkowym ułatwia utrzymanie wózka w czystości, zapewnia ochronę przed korozją i dba o walory estetyczne produktu przez długie lata użytkowania, czasem w bardzo trudnych warunkach. Sprawdź, które z naszych przewoźnych magazynów narzędzi, będą najlepiej nadawać się do Twojego biznesu.

Wózek serwisowy warsztatowy – zastosowanie

Wózek, szafka narzędziowa to produkt dedykowany głównie do:

 • warsztatów samochodowych;
 • zakładów produkcyjnych;
 • hal montażowych;
 • prywatnych warsztatów narzędziowych.

Wózki narzędziowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przemieszczania się na niewielkie odległości w trakcie wykonywania jakichkolwiek prac narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami itp.

Wózek warsztatowy narzędziowy – zalety

Podstawowe walory, jakie mają wózki narzędziowe to:

 • zwiększające kontrolę mocne kółka z funkcją hamowania;
 • wygodne, ergonomiczne uchwyty;
 • system klucza grupowego Master Key;
 • duży udźwig całkowity;
 • wysokogatunkowe europejskie blachy malowane proszkowo;
 • łatwość w utrzymaniu czystości;
 • trwały blat z płyty wiórowej o grubości 25 mm;
 • duża pojemność.

Wózki warsztatowe – ceny

Szerokie spektrum cenowe pozwala na ścisłe dopasowanie wózków na narzędzia do potrzeb i budżetu. Najtańszą opcją jest szafka przejezdna z jednymi drzwiami, o nośności całkowitej 200 kg. Jej koszt to nieco ponad 900 zł. Wózki z narzędziami podwójne (dwie drzwi i dwie półki) to produkt, którego ceny zaczynają się od 1400 zł. Najbardziej zaawansowana konstrukcja umożliwiająca przechowywanie dużej liczby przydatnych narzędzi to wózek na narzędzia wyposażony w osiem płytkich i dwie głębokie szuflady. Jego koszt to około 3300 zł.

Wózki warsztatowe – wymiary

Poszczególne warianty różnią się między sobą konstrukcją, rozkładem półek i rozmiarem.

Przykładowe wymiary szafek z narzędziami to (wys./szer./gł.): 830 × 505 × 605 mm; 950 × 860 × 505 mm; 928 × 961 × 600 mm.

Szafka warsztatowa na kółkach – oferta Melmet

Melmet oferuje wiele systemów pozwalających na organizację przestrzeni i uporządkowanie narzędzi. Jeden z najwygodniejszych to wózek warsztatowy z narzędziami, który umożliwia znaczne podniesienie wydajności pracy. Ogranicza konieczność wielokrotnego przewozu akcesoriów i oprzyrządowania pomiędzy stanowiskami pracy. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. Wózek narzędziowy na kółkach jest produktem wyprodukowanym zgodnie z międzynarodowymi i krajowymi normami jakości. Posiada certyfikat ISO 9001:2008, atest PZH i jest zgodny z dyrektywą CE.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość