Szafy typu L

Zapytaj o produkt

Mając na uwadze współczesne standardy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, rozszerzyliśmy asortyment o szeroki wybór solidnie wykonanych szafek ubraniowych typu L, które zostały dostosowane do potrzeb współczesnych pracowników, studentów, uczniów, a także użytkowników klubów fitness oraz basenów. Są to meble trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają się konstrukcjami na bazie blachy europejskich producentów oraz drzwiami z profilem wzmacniającym osadzonymi na ukrytych zawiasach.

Większość prezentowanych szafek ubraniowych typu L umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni w szkołach, przedszkolach, klubach fitness, a także we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach socjalnych czy pracowniczych. Meble, które proponujemy, zostały wyposażone w otwory wentylacyjne, wysokiej klasy zamek cylindryczny EURO-LOCKS, oraz w praktyczne drążki i wieszaki, które znajdują się w każdej komorze szafy. Dzięki gładkiej, jednolitej powierzchni meble są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Oferowane przez nas szafki ubraniowe typu L zostały zaprojektowane w ten sposób, aby łączyły w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z estetyką. Są solidne, a jednocześnie niezwykle lekkie, dlatego nie sprawiają problemów w transporcie, spełniając wszelkie obowiązujące standardy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie wyroby dostępne w tej kategorii posiadają certyfikat zgodności Polskimi Normami PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06009:2001 oraz PN-F-06010-05:1990.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość