Szafki szkolne

Zapytaj o produkt

Szafki Szkolne Melmet

Proponujemy wysokiej jakości szafki szkolne metalowe, których cechą jest trwałość i odporność na zarysowania. Nasze szafki uczniowskie dostępne są w wielu kolorach, co wpisze się w gusta zarówno młodszych, jak i nieco starszych użytkowników.

Wszystkie szafy szkolne od MELMET wykonano z solidnej blachy od europejskich dostawców. To daje pewność, że oferowane przez nas szafki do szkół wyróżnia wysoka trwałość i wytrzymałość. Szafki szatniowe szkolne wyposażono w praktyczny drążek i kilka wieszaków.

Szafki uczniowskie metalowe - zastosowanie

Solidnie i estetycznie wykonane szafki szkolne dla uczniów to nie tylko szafki szkolne do szatni. Duży wybór innych mebli specjalistycznych, jak choćby szafy i wózki do laptopów, daje pewność, że rozwiązania te umożliwią wyposażenie wszelkich placówek oświatowych oraz optymalne zaaranżowanie przestrzeni.

Szafki dla uczniów – rodzaje

Firma MELMET dostarcza meble do szkół i przedszkoli w bardzo szerokim asortymencie. Oferujemy:

 • szafy typu L,
 • szafki do szatni w szkole (zestawy szatniowe),
 • szafy przedszkolne,
 • szafy skrytkowe o wysokości 150 i 180 cm,
 • szafki na sprzęt sportowy,
 • szafy na laptopy.

Szafki szkolne – wymiary

Poniżej przykładowe wymiary niektórych produktów dostępnych w naszym sklepie:

 • szafka skrytkowa – wysokość 1800 mm, szerokość 900 mm, głębokość 480 mm;
 • szafa na sprzęt sportowy – wysokość 1950 mm, szerokość 800 mm, głębokość 500 mm;
 • szafa przedszkolna – wysokość 978 mm, szerokość 1480 mm, głębokość 480 mm;
 • szafa ubraniowa typu L – wysokość 1800 mm, szerokość 1480 mm, głębokość 480 mm;
 • wózek na laptopy – wysokość 1540 mm, szerokość 920 mm, głębokość 500 mm.

W rzeczywistości każdy mebel występuje w wielu wariantach wymiarowych. W każdej podkategorii znaleźć można niewielkie i wielkogabarytowe konstrukcje.

Szafki metalowe do szkół – zalety

Jedną z głównych zalet, jakie posiadają szafki ubraniowe szkolne, jest wytrzymałość konstrukcji. Blacha grubości 0,7 mm, drzwi z profilem wzmacniającym, osadzone na ukrytych zawiasach, oraz cokół wysoki na 100 mm znacząco wpływają na żywotność produktu. Warto wspomnieć też o łatwości w utrzymaniu czystości. Stalowa konstrukcja jest malowana proszkowo, dzięki czemu osiągnięto wysoki stopień gładkości powierzchni.

Niewątpliwym atutem są też rozwiązania zastosowane w szafkach i wózkach na laptopy. Konstrukcje umożliwiają pracę pod napięciem 230 V. Posiadają wiele opcji dodatkowych, takich jak kotwienie do ścian lub podłogi oraz system podwieszania do sufitu. Niezbędne są też perforacje w ścianach, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Szafki szkolne – ceny

Asortyment sklepu MELMET jest bardzo bogaty, trudno więc jednoznacznie określić, ile kosztują szafki do szkoły. Najprostsze szafki ubraniowe szkolne, jedno- i dwukomorowe, to wydatek około 500 zł. Przedział cenowy jest bardzo szeroki, bowiem za najbardziej zaawansowany wózek na laptopy, umożliwiający jednoczesne ładowanie aż 32 urządzeń oraz posiadający wiele dodatkowych opcji, trzeba będzie zapłacić już kilka tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę to, z jaką dbałością wykonano dostępne u nas szafki szkolne metalowe, cena z pewnością jest atrakcyjna.

Tanie szafki szkolne – oferta MELMET

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dyrektorów szkół i innych placówek oświatowych. Z dumą proponujemy wysokiej jakości szafki do szatni szkolnej (zestawy szatniowe), szafy na laptopy oraz na sprzęt sportowy, szafy przedszkolne, a także meble skrytkowe o wysokości 150 i 180 cm. Zachęcamy do kontaktu. W MELMET znajdziesz kompleksowe wyposażenie dla Twojej szkoły.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość