Stoły świetlicowe

Zapytaj o produkt

Świetlica szkolna jest miejscem, które ma zapewnić uczniom bezpieczne warunki do pracy i zabawy. Mając na uwadze, że dzieci spędzają w niej nawet po kilka godzin, należy im zapewnić komfortowe warunki lokalowe – odpowiednią przestrzeń oraz nowoczesne, ergonomiczne wyposażenie.

MELMET oferuje wysokiej jakości stoły świetlicowe, które umożliwią prowadzenie szerokiego zakresu zabaw oraz zajęć dydaktycznych – zarówno indywidualnie, jak i w kilkuosobowych grupach.

Jakie stoły świetlicowe oferuje firma Melmet ?

W asortymencie mebli świetlicowych znajdują się uniwersalne stoły kwadratowe oraz prostokątne, z powodzeniem wykorzystywane również w jadalniach, stołówkach oraz czytelniach. Modele różnią się między sobą szerokością (800 mm oraz 1200 mm), dzięki czemu mogą być dopasowane do rozmaitych aranżacji. W mniejszych pomieszczeniach doskonale sprawdzi się stolik szkolny Q8, idealny do indywidualnej pracy i nauki. Nasze sprzedawane wyroby wyróżnia stabilność konstrukcji, którą zapewniają profile stalowe oraz stelaże. Blaty zostały wykonane z trwałej płyty laminowanej, o gładkiej i odpornej na zarysowania powierzchni.

Stoły świetlicowe Melmet – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do wyposażenia świetlic. Każdy stół świetlicowy został wyprodukowany zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO 9001:2008 oraz dyrektywami CE. Pomimo krótkiej obecności na rynku firma MELMET posiada również certyfikaty „Uczciwego Przedsiębiorcy”, „Laur Zaufania” oraz „Firma Przyjazna Oświacie”.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość