Szafy gospodarcze

Zapytaj o produkt

Nie wszystko da się przechować na odkrytych półkach lub w szafie z ubraniami. Aby zapewnić w przestrzeni gospodarczej stosowną ilość miejsca, MELMET proponuje gamę funkcjonalnych i wytrzymałych szaf gospodarczych. Są to wzmocnione konstrukcje z solidnej blachy stalowej, w których wnętrzu znajdują się różnej wielkości schowki – tak, by możliwe było umieszczenie w nich przedmiotów o różnych gabarytach. Atutem szaf gospodarczych jest ich różnorodność. Można dzięki temu zaaranżować przestrzeń w taki sposób, by w maksymalnym stopniu wykorzystać dostępną powierzchnię.

Szafy gospodarcze metalowe - zastosowanie

Tego rodzaju meble mogą być użytkowane w zakładach pracy, firmach produkcyjnych, a także przestrzeniach użytku publicznego. Metalowe szafy gospodarcze sprawdzają się też w sklepach, magazynach i w wielu podobnych miejscach. Co ciekawe, mogą być stosowane również w prywatnych domach.

Szafa gospodarcza do przedpokoju

Szafa gospodarcza w przedpokoju umożliwi przechowywanie przedmiotów takich jak choćby preparaty czyszczące, szczotki, wiadra i inne używane na co dzień przedmioty, które niekoniecznie powinny być wystawione na widok publiczny.

Szafki do pomieszczenia gospodarczego

Mogą służyć jako szafki narzędziowe lub meble do przechowywania brudnych ubrań albo narzędzi ogrodowych. Zastosowano tu sprytne rozwiązania poprawiające parametry wytrzymałościowe. Są to np. drzwi z profilem wzmacniającym, osadzone na ukrytych zawiasach.

Szafy gospodarcze do kuchni

Wnętrze szafy gospodarczej nadaje się świetnie do przetrzymywania akcesoriów kuchennych. W tym przypadku ważnym aspektem jest łatwość w utrzymaniu czystości.

Szafki gospodarcze – zalety

Te dość często wybierane meble socjalne mają wiele atutów, dzięki którym są tak powszechne.

  • Łatwość adaptacji – szafy gospodarcze są tak zróżnicowane, że w bardzo prosty sposób można dostosować meble do rodzaju i charakteru miejsca użytkowania. W zależności od potrzeb, szafy wyposażyć można w stałe półki, drążki z wieszakami itp.
  • Zastosowanie rozwiązań poprawiających komfort użytkowania – doskonałym tego przykładem są jedno- lub dwuskrzydłowe drzwi, w których precyzyjnie rozmieszczono otwory wentylacyjne.
  • Wytrzymałość – oferowane przez nas produkty powstają z wysokiej jakości blach europejskich producentów.
  • Odporność na korozję – stalowa blacha zapobiega niekorzystnym reakcjom chemicznym, a malowanie proszkowe tworzy powłokę zapewniającą dodatkową ochronę.
  • Możliwość zamknięcia na klucz – szafy gospodarcze wyposażone są w zamki cylindryczne Euro-Locks z dwoma kluczami w zestawie i systemem klucza master.
  • Możliwość użytkowania w wielu miejscach – magazynach, sklepach, zakładach pracy, firmach produkcyjnych, przedszkolach, szkołach, domach prywatnych.

Szafa gospodarcza w domu – oferta MELMET

MELMET od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując wysokiej jakości szafy gospodarcze. Sprzedajemy funkcjonalne i wyposażone w ciekawe rozwiązania meble, dzięki którym organizacja strefy gospodarczej będzie prosta jak nigdy dotąd. Zadbaliśmy również o kluczowy aspekt, jakim jest organizacja szafy gospodarczej – jej przestrzeń została podzielona w bardzo przemyślany sposób, umożliwiając przechowywanie zarówno wysokich, jak i niskich przedmiotów. Jeśli nie wiesz, na który model się zdecydować, skontaktuj się z nami. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość