Szafy gospodarcze

Poza meblami szkolnymi czy biurowymi w naszym asortymencie można znaleźć duży wybór trwałych i estetycznie wykonanych szaf gospodarczych. Są to sprzęty wielofunkcyjne, które mogą być wykorzystywane, chociażby do przechowywania brudnej odzieży, preparatów czyszczących, szczotek, wiader, ale oczywiście nie tylko. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach gospodarczych w firmach, urzędach, hotelach itp. Zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, tak aby mogły cechować się ponadprzeciętną funkcjonalnością, a jednocześnie bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Stalowa blacha skutecznie przeciwdziała korozji. Pokrycie dodatkową warstwą ochronną przedłuża żywotność mebli.

W zależności od potrzeb użytkowników w naszej ofercie znajdują się szafy gospodarcze wyposażone w półki stałe, drążki z wieszaczkami, a także w jedno lub dwuskrzydłowe drzwi z precyzyjnie rozmieszczonymi otworami wentylacyjnymi pozwalającymi na swobodny przepływ powietrza z oraz do szafki. Każdy z mebli został doposażony przez producenta w wysokiej klasy zamek klamkowy ryglujący w trzech punktach.

Atutem oferowanych przez nas szaf gospodarczych jest nie tylko wysoka jakość wykonania – z dbałością o najmniejsze detale – ale również zgodność z Polskimi Normami PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06009:2001, PN-F-06010-05:1990. Wszystkie meble dostępne w tej kategorii spełniają ponadto standardy certyfikatu PZH i IAF, dzięki czemu możliwe jest ich zastosowanie w szkołach oraz przedszkolach.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość