Szafy na laptopy

Zapytaj o produkt

Mobilne urządzenia elektroniczne jak tablety czy laptopy to już standard w niemal każdej firmie, czy instytucji. Warto ich przechowywanie i magazynowanie uczynić wygodnym i przyjemnym. Można tego dokonać za pomocą specjalnie dostosowanych i niezwykle wytrzymałych produktów. Jednym z nich jest szafa na laptopy dostępna w ofercie firmy MELMET stabilna konstrukcja i wysokiej jakości blachy pochodzące od sprawdzonych, europejskich dostawców to gwarancja wytrzymałości. Ponadto zastosowana blacha charakteryzuje się gładką, jednolitą powierzchnią, dzięki czemu każda szafka na laptopy z naszej oferty prezentuje się estetycznie i jest łatwa do utrzymania w czystości.

Szafka na laptopy – oferta

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane pod względem kształtu oraz wielkości szafy na laptopy i mobilne wózki, dzięki którym w każdym momencie możesz przeorganizować biuro. Wybierając mebel dla siebie, zwróć uwagę na ilość komór, skrytek i dopasuj go do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak:

  • szafa na laptopy – do wyboru szafy wyposażone w 20, 15 lub 10 skrytek oraz takie z 9, 10 15, 18, 20 slotami. Mamy również szafy na laptopy mieszczące po 26 laptopów czy tabletów w każdej z dwóch kolumn, czyli łącznie 52 urządzenia;
  • wózek na laptopy – występuje u nas między innymi w następujących konfiguracjach: wyposażony w 18 slotów i 18 gniazd, po 20 półek na laptopy w dwóch kolumnach, po 26 półek w dwóch kolumnach, po 10 półek w 3 kolumnach oraz takie mieszczące 10 lub 32 urządzenia.

Zarówno stacjonarna szafka na laptopa, jak i mobilny wózek jest gwarancją bezpiecznego przechowywania urządzeń – to nie tylko ochrona przed kradzieżą, ale również przed czynnikami zewnętrznymi, jak wilgoć czy uszkodzeniami mechanicznymi.

Szafa na laptopa – do firmy, szkoły i innych instytucji

Każda dostępna w naszej ofercie szafa na laptopy została wyposażona w zamek cylindryczny EURO-LOCKS oraz w praktyczne skrytki, umożliwiające bezpieczne przechowywanie notebooków, netbooków i innych tego rodzaju urządzeń. Szafa na laptopy znajdzie zastosowanie nie tylko w szkołach, przedszkolach czy na uczelniach, ale również w biurach, pokojach pracowniczych, recepcjach itp. Szafki posiadają wysokiej klasy akcesoria elektryczne renomowanych producentów (przewody zasilające, gniazda do ładowania komputerów). Ponadto atutem oferowanych przez nas mebli są precyzyjnie rozmieszczone otwory wentylacyjne umożliwiające swobodny przepływ powietrza z wnętrza szafki na zewnątrz.

Wszystkie dostępne w tej kategorii szafy na laptopy są pojemne, trwałe, wytrzymałe, a co więcej, spełniają standardy certyfikatu PZH oraz IAF. Są także zgodne z Polskimi Normami PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06009:2001, PN-F-06010-05:1990. Wyposażenie w liczne przegrody z oddzielnymi zamykanymi drzwiczkami gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywania i ładowania sprzętów.

Wózek, szafka na laptopy – gdzie kupić? Sklep internetowy MELMET

Przedsiębiorstwo MELMET działa na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym nieprzerwanie od ponad dekady. Oprócz solidnych i sprawdzonych rozwiązań, zastosowanych w oferowanych przez nas szafach i wózkach na laptopy oraz wielu innych meblach, gwarantujemy również atrakcyjne ceny, pełne bezpieczeństwo transakcji oraz sprawny transport. Wyposaż swoje biuro, szkołę, warsztat z pomocą sprawdzonego partnera, jakim jesteśmy i ciesz się trwałością przez lata!

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość