Szafy medyczne

Zapytaj o produkt

Oferujemy wysokiej klasy szafy medyczne, które stanowią nieodłączny element wyposażenia pomieszczeń służby zdrowia. Mogą znaleźć się w gabinetach lekarskich i pielęgniarskich, laboratoriach, aptekach czy pracowniach naukowych. Dostępne u nas produkty zostały wykonane z solidnej blachy, która zapewnia niezwykłą trwałość. Są także wyposażone w szyby. Jesteśmy pewni, że spełnią wszelkie wymagania, dlatego zapraszamy do składania zamówień!

Praktyczne szafy medyczne

Dzięki szafom lekarskim możliwa jest wygodna praca. Przeszklenie sprawia, że lekarz lub inna osoba od razu wie, gdzie znajduje się lekarstwo, strzykawki czy opatrunki. Co więcej, takie specjalistyczne meble są bardzo łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Jest to istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i zdrowia. Proponujmy również rozwiązania stworzone z blachy odpornej na kwasy oraz w kolorze innym niż biały. Nie mniej ważny element stanowi skuteczne zabezpieczenie zawartości. Mamy towary medyczne, które są zamykane na klucz. Daje to pewność, że nikt niepożądany nie sięgnie po znajdujące się wewnątrz przedmioty.

Najwyższa jakość

Wszystkie nasze meble lekarskie mają odpowiednie atesty, więc sprawdzą się w każdych warunkach. Od lat tworzymy doskonałej jakości elementy metalowe. Są one wykorzystywane przez firmy, urzędy czy odbiorców indywidualnych. Oferowane szafy medyczne to produkty z najwyższej półki, które pozostaną w nienagannym stanie przez wiele lat. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kupna!

Brak produktów

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość