Regały na opony

Zapytaj o produkt

Prawidłowe przechowywanie ogumienia to gwarancja ich przydatności w kolejnych sezonach. Zastosowanie regałów na opony Melmet umożliwia ich ułożenie w optymalnej pionowej pozycji, co zmniejsza ryzyko ich odkształcenia. To także doskonały sposób na utrzymanie porządku oraz zwiększenie przestrzeni użytkowej w garażu lub warsztacie.

Co wyróżnia regały na opony oferowane przez firmę Melmet?

W naszym asortymencie można znaleźć wielopoziomowe regały na opony umożliwiające składowanie wielu zestawów ogumienia. Na każdym z poziomów stojaka zmieszczą się maksymalnie cztery sztuki, o określonych wymiarach:

  • szerokości 225 mm,
  • średnicy 13-18 cali,
  • wadze 30 kg/szt.

Nasze stojaki wyróżniają się stabilnością oraz wytrzymałością. Jest to wynikiem zastosowania w procesie produkcyjnym wysokogatunkowej, wzmacnianej blachy oraz wyposażenia produktów w stopki o wysokiej przyczepności. Część regałów została wykonana ze stali ocynkowanej, co zapewnia im nieprzeciętną trwałość oraz właściwości antykorozyjne. Wysokość poziomów można regulować w odstępie 40 mm. Personalizacji podlega również kolor naszych produktów – oferujemy możliwość wyboru dowolnej barwy z palety RAL.

Stojaki na opony Melmet – wysoka jakość w rozsądnej cenie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem metalowych stojaków na opony. W naszej działalności zawsze stawiamy na wysoką jakość, czego potwierdzeniem są uzyskane przez naszą firmę certyfikaty, m.in. ISO 9001:2008 oraz CE. Wyroby produkowane są na zamówienie i przeznaczone do samodzielnego montażu.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość