Szafki warsztatowe wiszące

Zapytaj o produkt

W wyposażeniu warsztatu nie powinno zabraknąć sprzętów wspomagających prawidłową organizację pracy oraz utrzymanie porządku. Producent i sprzedawca mebli metalowych Melmet oferuje warsztatowe szafki podwieszane, które znacząco usprawnią funkcjonowanie zakładu. Stacjonarna szafa wisząca to świetny sposób na to, by znacząco ograniczyć czas, jaki pracownicy przeznaczają na kompletowanie sprzętu. Umiejscowienie na wysokości głowy korzystnie wpływa na jej ergonomię.
Podwieszane szafki Melmet – niezbędne wyposażenie warsztatu
W naszej ofercie szafek wiszących dostępne są modele o różnych rozmiarach, co jest najczęściej równoważne z odmiennym rozmieszczeniem półek. Do ich produkcji zastosowano niezwykle trwałą stalową blachę, która w tylnej części przyjmuje postać perforowaną. W przemyśle jest ona ceniona ze względu na swoją estetykę oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, co ważne z punktu widzenia warsztatów i zakładów naprawczych. W zestawie dołączone są ocynkowane haczyki o zróżnicowanej długości, umożliwiające zawieszenie narzędzi różnego typu. Produkcja podwieszanych szaf warsztatowych jest dokonywana na zamówienie, a gotowe wyroby dostarczamy w elementach do samodzielnego montażu.
Szafki wiszące Melmet – wysoka jakość w korzystnej cenie
W naszym asortymencie można również znaleźć szafkę wiszącą skonstruowaną wyłącznie ze skrytek o zróżnicowanych rozmiarach. Niezależnie od typologii, nasze produkty spełniają międzynarodowe i krajowe normy jakości, potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2008, CE oraz atestem PZH.

Brak produktów

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość