Sejfy i szafy wzmocnione

Zapytaj o produkt

Nowoczesne i dobrze wykonane szafy pancerne gwarantują bezpieczne przechowywanie gotówki, dokumentów, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów. Oferujemy wyłącznie najlepsze modele takich produktów, które są solidne i pełne systemów utrudniających ich otwarcie przez niepożądane osoby. Takie rozwiązanie da Ci pewność, że z lokalu nic nie zginie. To doskonała propozycja dla firm, urzędów czy służb mundurowych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień!
Technologie stosowane w szafach pancernych
Dzięki zastosowaniu licznych technologii ochronnych nasze wyroby spełnią wymagania każdego Klienta. Wybór jest naprawdę duży, oferujemy rozwiązania o różnej wielkości. Wszystkie z nich zostały przetestowane i otrzymały stosowne certyfikaty. Proponowane modele wykonano z odpornego metalu. Drzwi są pewnie ryglowane i wyposażone w zamek mechaniczny doskonałej jakości. Mamy produkty klasy A do gromadzenia danych poufnych, a także B oraz C dla informacji ściśle tajnych. W takiej szafie pancernej można przechować sporo elementów, ponieważ jest wyposażona w pojemne półki.
Ogromne doświadczenie
Od lat zajmujemy się tworzeniem najlepszych wyrobów z metalu. Doświadczenie sprawia, że nasze sejfy czy szafy pancerne są z powodzeniem stosowane w wielu miejscach. Spełniamy wymagania zarówno dużych, jak i małych podmiotów. Od zawsze stawiamy na jakość wykonania, solidne materiały i wzorową realizację zamówień. Warto postawić na takie produkty, ponieważ wysokiej klasy zabezpieczenia gwarantują spokój i niezawodność.

Brak produktów

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość