Pokój Nauczycielski - Regały

Zapytaj o produkt

Rola nauczyciela lub pracownika administracyjnego wymaga pracy z niezliczoną liczbą dokumentów, które gromadzą się na przestrzeni lat. Metalowy regał nauczycielski i biurowy Melmet pozwala w sposób zorganizowany przechowywać aktualne i archiwalne dzienniki, teczki, akta i segregatory. Nasze wyroby zostały wyprodukowane z wysokiej jakości blachy, która nadaje im niezwykłą wytrzymałość, odporność na uszkodzenia oraz zmienność temperatur. Ponadto, imponujący udźwig stalowych półek pozwala na nich składować znacznie większą ilość materiałów niż w przypadku szaf wykonanych z drewnianej płyty.

Meble do pokoju nauczycielskiego – doskonałe rozwiązanie dla szkół i biur

W naszym asortymencie wyposażenia szkół i biur znajdują się otwarte i zamknięte regały nauczycielskie, biblioteczne oraz biurowe. Oferowane modele posiadają zróżnicowane wymiary oraz liczby segmentów, co pozwala je dopasować do zapotrzebowania oraz dostępnej przestrzeni. Dzięki zawieszkom umieszczonym w odległości 25 lub 35 mm można dowolnie regulować rozmieszczenie stalowych półek, dopasowując je do wielkości przechowywanych materiałów. Możliwe jest również całkowite ich wyjmowanie, co ułatwia ich czyszczenie oraz składowanie przedmiotów o większych gabarytach.

Melmet – certyfikowany producent regałów nauczycielskich

Meble metalowe Melmet są w pełni bezpieczne dla użytkownika. Każdy z oferowanych regałów nauczycielskich został wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi w Polsce i na świecie normami. Dowodem na to są uzyskane przez firmę certyfikaty ISO 9001:2008 oraz CE, jak również PZH oraz IAF potwierdzające możliwość wykorzystania naszych wyrobów do użytku szkolnego.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość