Ławki pod szafy socjalne

Zapytaj o produkt

Metalowe szafki stanowią obowiązkowe wyposażenie licznych zakładów pracy, szatni, szkół oraz obiektów sportowych. Do ich głównych zadań należy przechowywanie ubrań, odzieży roboczej, narzędzi oraz wszystkich innych przedmiotów osobistych, które wymagają zamknięcia na klucz. Producent mebli metalowych Melmet oferuje ławki pod szafy socjalne, umożliwiające swobodne rozpakowanie bagażu lub przebranie się. W zależności od preferencji mogą być również traktowane jako samodzielne meble użytkowe.

Ławki pod szafki Melmet – niezbędne wyposażenie pomieszczeń socjalnych

W ofercie ławek pod szafy socjalne znajdują się modele o zróżnicowanych wymiarach. Dzięki temu mogą być zamontowane pod szafki różnego typu, jak również optymalne zagospodarować dostępną powierzchnię. Stabilność oraz wytrzymałość naszym produktom zapewniają konstrukcje wykonane z kwadratowego w przekroju profilu zamkniętego. Do produkcji zastosowano technologię malowania proszkowego, dzięki której farba nie łuszczy się i nie matowieje. Siedziska wytworzono ze sklejki, charakteryzującej się trwałością większą od samego drewna litego. Aby dodatkowo ułatwić dostosowywanie ławki pod dowolną szafę socjalną, każda z nich została wyposażona w stopki regulacyjne, umożliwiające modyfikowanie ich wysokości. Możliwość indywidualnej regulacji wysokości każdej z nóg zapobiega kołysaniu się mebla na nierównej powierzchni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Melmet. Nasze produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich zgodność z polskimi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość