Ławki szkolne

Zapytaj o produkt

Cechą charakterystyczną każdej szkolnej ławki powinna być jej wytrzymałość. Z tego względu oferujemy szeroki wybór ławek o wzmocnionej konstrukcji. Do ich produkcji użyto zamkniętych profili stalowych malowanych proszkowo oraz trwałej sklejki i drewna z drzewa liściastego. W MELMET znajdziesz ławeczki szkolne posiadające stopki regulacyjne wykonane z tworzywa nieniszczącego podłogi. Wymiary ławki szkolnej są standaryzowane i umożliwiają łączenie poszczególnych elementów w zestawy.

Ławki w szkole - rodzaje

Oferujemy trzy podstawowe rodzaje ławeczek szkolnych. Wszystkie użyte w nich materiały pochodzą od sprawdzonych europejskich dostawców. Proponujemy różne warianty kolorystyczne. Sprzedajemy tylko solidne produkty najwyższej jakości.

Ławki stałe

Stałe ławki szkolne dostępne są w kolorze RAL7035. Na specjalne zamówienie możliwe jest również wykonanie innych wariantów kolorystycznych z palety RAL. Farba nakładana jest proszkowo. Ławki takie umożliwiają ustawienie na nich np. szafek na ubrania.

Ławki wysuwane

Oferta MELMET obejmuje również ławki, które dzięki mechanizmowi chowania oszczędzają miejsce w szatni. Gładka, jednolita powierzchnia gwarantuje łatwość utrzymania czystości. Ławki są bardzo stabilne. Z jednej strony znajduje się półka, będąca jednocześnie ramą całej konstrukcji, z drugiej zaś wygodne i mocne siedzisko ze sklejki.

Ławki wolnostojące

Nasze wolnostojące ławki są proste w konstrukcji i bezpieczne w użytkowaniu. Przeznaczone są do użytku na korytarzach lub w szatniach. Mocne zamknięte profile o przekroju kwadratu zapewniają sztywność konstrukcji, a siedziska z niezwykle twardej sklejki lub litego drewna gwarantują trwałość.

Krzesła i ławki szkolne – oferta MELMET

Od kilkunastu lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla szkół. Są to zarówno ławki stałe, wysuwane, jak i wolnostojące. W ofercie MELMET znajdziesz również wygodne i funkcjonalne krzesła. Wiemy, że jeśli chodzi o kompleksowe wyposażenie szkół, w skład którego wchodzi m.in. ergonomiczne krzesło czy ławka szkolna, cena ma istotne znaczenie. W MELMET oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość