Nadstawki na szafy biurowe

Zapytaj o produkt

Powierzchnia użytkowa lokali biurowych, przemysłowych, czy magazynowych nie zawsze pozwala na dowolną aranżację. Czasem wielkość lub układ pomieszczeń wymusza na użytkowniku pewne ustępstwa. Ograniczoną przestrzeń do przechowywania pozwolą wykorzystać nadstawki na szafy biurowe, które dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych (np. drzwi przesuwane z profilem wzmacniającym) stanowią synonim niezawodności przy jednoczesnej ponadprzeciętnej funkcjonalności, a wszystko to z zachowaniem należytej estetyki.

Nadstawka do szafy – zastosowanie

Nadstawka szafy może być używana wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przechowywania dodatkowego wyposażenia, a nie ma możliwości wstawienia dodatkowej szafy. To zatem idealny wybór do: pomieszczeń biurowych, socjalnych, produkcyjnych oraz doskonała opcja na zwiększenie dostępnej powierzchni w szatniach klubów fitness i siłowni. Nadstawki na szafy są również niemal obowiązkowym wyposażeniem warsztatów.

Nadstawka szafy – zalety

Stawiane na szafki nadstawki, prócz jednej niepodważalnej zalety, jaką jest niewątpliwie powiększenie powierzchni składowania dokumentów, przedmiotów, wyposażenia, mają kilka dodatkowych, przemawiających za ich zakupem właściwości. Należą do nich:

  • solidna konstrukcja z wysokogatunkowej stali od sprawdzonych europejskich dostawców;
  • wysokie dopuszczalne obciążenie półek (nawet do 60 kg);
  • drzwi zamykane ryglującym w trzech punktach zamkiem uchwytowym Euro-Locks;
  • łatwość w utrzymaniu czystości;
  • wymiary odpowiadające wymiarom szaf metalowych z oferty Melmet;
  • możliwość podwieszenia na ścianie magazynu, biura lub warsztatu.

Nadstawki na szafki metalowe – oferta Melmet

Trwała i estetyczna nadstawka do szafy może być elementem aranżacji pomieszczeń w reprezentacyjnych częściach budynku. Malowanie proszkowe daje gładką powłokę i niesamowite efekty wizualne. Zastosowanie odpornej na odkształcenia blachy o grubości 0,7 mm to zaś gwarancja wieloletniego użytkowania. Melmet od lat spełnia oczekiwania klientów, dzięki temu cieszymy się dużym uznaniem na rynku. Stawiamy na ciągły rozwój, a nasze metalowe wyposażenie biur, zakładów produkcyjnych, szkół, muzeów i warsztatów wyznacza jakościowe trendy dla innych.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość