Regały na narzędzia zabudowane

Porządek i organizacja to gwarancja sprawnej, wydajnej pracy. Producent mebli użytkowych Melmet oferuje zabudowane regały narzędziowe, służące do przechowywania niezbędnych sprzętów i akcesoriów. Regularne składowanie oprzyrządowania w ściśle określonym miejscu pozwala zminimalizować czas poświęcany na jego kompletowanie. Zapobiega również gubieniu oraz przedwczesnemu zniszczeniu narzędzi, które mogłyby być pozostawione w niewłaściwych warunkach.

Czym charakteryzują się zabudowane regały narzędziowe Melmet?

Oferowane przez firmę Melmet regały narzędziowe zabudowane sprawdzą się w sytuacjach, gdy zachodzi konieczność zabezpieczenia materiałów przed kurzem, pyłem lub warunkami atmosferycznymi. Stabilność meblom zapewniają solidne, stalowe konstrukcje z wysokiej jakości blachy wytworzonej przez sprawdzonych europejskich producentów. Modele różnią się między sobą szerokością, co pozwala je dopasować do różnego typu przestrzeni. Wytrzymałe, stalowe półki można wyjmować, co znacząco ułatwia ich czyszczenie. Można również dostosowywać ich położenie, regulując je co 35 mm.

Regały narzędziowe Melmet – certyfikowane jakość i bezpieczeństwo

Stalowe meble od lat cieszą się uznaniem konsumentów ze względu na swoją trwałość, udźwig oraz właściwości antykorozyjne. Wyroby z asortymentu zabudowanych regałów narzędziowych Melmet posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Ze względu na zgodność ze standardami PZH oraz IAF nasze produkty mogą być również użytkowane na terenie szkół i przedszkoli.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość