Regały zabudowane

Zapytaj o produkt

Właściwa organizacja pracy i utrzymanie porządku na stanowisku i poza nim to podstawa, jeśli chodzi o skuteczne i wydajne realizowanie produkcji. Przechowywanie narzędzi i akcesoriów w sposób umożliwiający ich łatwą lokalizację powinien być nawykiem nie tylko w zakładzie pracy, lecz również w prywatnym, przydomowym warsztacie. Melmet specjalizuje się w produkcji mebli użytkowych, takich jak regały narzędziowe zabudowane, które dedykowane są do przechowywania narzędzi, części, akcesoriów i innych przedmiotów przydatnych w codziennych lub cyklicznie wykonywanych pracach. Regały zapobiegają gubieniu oraz przedwczesnemu zniszczeniu narzędzi wskutek pozostawienia ich w niewłaściwych warunkach.

Regały narzędziowe – zalety

Zalety regałów na narzędzia od Melmet to:

  • oszczędność czasu poświęconego na kompletownie narzędzi;
  • solidna konstrukcja z blachy o grubości 0,7 mm pochodzącej od europejskich producentów;
  • zróżnicowane wymiary pozwalające dopasować produkt do potrzeb;
  • możliwość regulacji położenia półek co 35 mm;
  • łatwość w utrzymaniu czystości (wyjmowane półki i gładkie, malowane proszkowo  powierzchnie).

Zabudowane regały narzędziowe – jaka norma?

Regały narzędziowe od Melmet spełniają wszelkie standardy określone przez ISO 9001:2008. Parametry są zgodne z dyrektywami CE, a ponadto produkty posiadają certyfikat zgodności z Polskimi Normami.

  1. PN-EN 14073-2:2006
  2. PN-F-06009:2001
  3. PN-F-06010-05:1990

Regały na narzędzia – oferta Melmet

Stalowe meble ze względu na swoją trwałość, udźwig i właściwości antykorozyjne, od lat cieszą się uznaniem konsumentów. Regały na narzędzia Melmet dzięki certyfikatowi PZH oraz IAF dopuszczone są do użytku w szkołach i przedszkolach. Projektując metalowe meble, w tym również zabudowane regały narzędziowe, staramy się osiągnąć kompromis uwzględniający trwałość, ergonomię, funkcjonalność i estetykę. W procesie produkcyjnym dbamy o każdy detal tak, aby każdy produkt wychodzący spod naszych rąk, spełniał najwyższe jakościowe standardy i oczekiwanie tak klienta, jak i nasze.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość