Szafy nauczycielskie

Zapytaj o produkt

W wyposażeniu szkolnych pomieszczeń warto uwzględnić meble, które zapewnią bezpieczną i uporządkowaną przestrzeń do przechowywania dokumentów – również tych o poufnym charakterze.

Meble metalowe oferowane przez firmę MELMET są wysokiej jakości, zamykane zamkiem cylindrycznym Euro-Locks. Szafy nauczycielskie to  doskonały sposób na to, aby zapewnić nauczycielom prywatność oraz pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów.

Dlaczego metalowe szafy nauczycielskie są dobrym rozwiązaniem?

Wykorzystanie metalowych mebli biurowych ma wiele korzyści. Blaszane półki charakteryzują się na ogół większą trwałością niż popularne regały wykonane z cienkiej płyty pilśniowej. W oferowanych modelach szaf nauczycielskich zostały one dodatkowo wzmocnione profilami omega, które znacząco zwiększają ich nośność. Rozmieszczenie półek jest w pełni regulowane, co umożliwia ich dopasowanie do wymiarów przechowywanych materiałów biurowych. Choć produkty standardowo wytwarzane są w uniwersalnym kolorze RAL7035 istnieje możliwość doboru innych odcieni nauczycielskiej szafy, optymalnie dopasowanych do wnętrz szkolnych pomieszczeń.

Szafa nauczycielska Melmet – jakość potwierdzona certyfikatami

Każdy z prezentowanych produktów spełnia standardy certyfikatu PZH oraz IAF, które potwierdzają możliwość ich wykorzystania na terenie szkół i przedszkoli. Zadowolenie klienta jest dla nas niezmiennym priorytetem – posiadamy status „Uczciwego Przedsiębiorcy”, „Firmy Przyjaznej Oświacie”, jak również „zaufanego partnera w biznesie”.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość