Szafy narzędziowe pojemnikowe

Zapytaj o produkt

Szafy warsztatowe z pojemnikami

Zarówno w przydomowym, jak i profesjonalnym warsztacie, bardzo ważna jest prawidłowa organizacja pracy i zachowanie porządku. Sprzyjają temu specjalistyczne meble warsztatowe, takie jak stoły, biurka, regały czy szafy. Szczególnie te ostatnie wydają się praktycznie niezastąpione, ponieważ możesz w nich przechowywać zarówno niewielkie akcesoria, jak i większe narzędzia. Dostępna w naszej ofercie bogata gama szaf z pojemnikami pozwoli Ci zorganizować przestrzeń do magazynowania w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.

Nowoczesne szafy warsztatowepoznaj ich zalety

Wykonana z solidnych tworzyw – najlepiej stali odpornej na korozję – szafa warsztatowa pozwoli Ci pomieścić wszystkie niezbędne narzędzia oraz przybory potrzebne do codziennej pracy. Tego rodzaju meble charakteryzują się szerokimi możliwościami konfiguracji, co umożliwia m.in. swobodną regulację wysokości półek, czy zastosowanie praktycznych pojemników i kontenerków na drobne akcesoria. Jednocześnie szafki narzędziowe mogą mieć dowolną konstrukcję. Na rynku znajdziesz zarówno modele z klasycznymi skrzydłowymi drzwiami, jak i z dodatkowymi szufladami czy mniejszymi, specjalnie wydzielonymi wnękami. Wszystko po to, by konfigurację takiego mebla dostosować w pełni do własnych, indywidualizowanych potrzeb.

Polecamy: Szafa pojemnikowa SNP1P z siedmioma półkami (https://melmet.com.pl/szafy-pojemnikowe/196-szafa-pojemnikowa-snp1.html)

Najważniejsze zalety szaf warsztatowych

Wybierając szafkę na narzędzia, warto zwrócić uwagę na jej rozmiary, wyposażenie oraz wspomnianą wcześniej swobodę konfiguracji. Modele od topowych producentów dają praktycznie nieograniczone możliwości zabudowy wnętrza i jego komfortowej modyfikacji. Pozostałe zalety szaf warsztatowych to m.in.:

  • doskonała wytrzymałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne,

  • solidne wykonanie mimo stosunkowo lekkiej konstrukcji,

  • możliwość zastosowania dodatkowego wyposażenia: wieszaków, kontenerów, pojemników,

  • różne wymiary i pojemności szaf,

  • zabezpieczenie przed kradzieżą (zamki, rygle),

  • praktyczny, uniwersalny charakter,

  • nowoczesny, ponadczasowy design – do każdego warsztatu, garażu czy przedsiębiorstwa.

Szafki pojemnikowejeszcze łatwiejsza organizacja narzędzi w warsztacie

Na specjalną uwagę zasługuje jeden z popularniejszych typów mebli narzędziowych, czyli szafa z dedykowanymi pojemnikami (https://melmet.com.pl/42-szafy-pojemnikowe). Jej budowa umożliwia instalację kontenerków o różnych wymiarach i pojemnościach. Nierzadko, znajdują się one już w podstawowym wyposażeniu, więc nie musisz zamawiać ich osobno. Obecność tych dodatków znacznie ułatwia szybkie odnajdywanie niezbędnych akcesoriów, takich jak śruby, wkręty, nakrętki, czy wiertła. Tego typu meble sprawdzą się nie tylko w warsztatach, ale także w sklepach z materiałami budowlanymi i wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność szybkiego i wygodnego odszukania poszczególnych produktów. Szafki pojemnikowe charakteryzuje duża dowolność organizacji wnętrza.

Melmet – Twój sprawdzony dostawca rozwiązań warsztatowych

Kontenerki o różnych rozmiarach możesz dowolnie ustawiać i modyfikować ich położenie w zależności od potrzeb. Jeśli poszukujesz solidnych, nowoczesnych i funkcjonalnych szaf pojemnikowych na narzędzia i niezbędne artykuły, przejdź do sklepu online. Znajdziesz w nim tanie, solidne i nowoczesne stoły, biurka, meble narzędziowe i warsztatowe, a także wózki i gabloty wiszące.


Jesteśmy na rynku od 2009 roku
Nowoczesna technologia produkcji
Najwyższa jakość